Mars Polska- operator maszyn

Operator Maszyn

Poznań

Mars Incorporated jest firmą rodzinną o ponad stuletniej historii oraz właścicielem wielu znanych i uwielbianych na całym świecie marek, m. in.: M&M's®, Snickers®, Mars®, Orbit®, Skittles®, Pedigree®, Whiskas®, Sheba®, Royal Canin® czy Uncle Ben’s®.

Jesteśmy jedną z największych prywatnych firm na świecie i globalnym liderem rynku FMCG.

Obowiązki:

Produkcja lub pakowanie gumy zgodnie z przyjętymi standardami w oparciu o plan produkcyjny.

Obsługa urządzeń produkcyjnych lub pakujących.

Kontrolowanie procesu produkcji lub pakowania.

Praca na podstawie dokumentacji produkcyjnej.

Utrzymanie standardów czystości (czyszczenie maszyny oraz obszaru produkcyjnego).

Współpraca z Technikami Utrzymania Ruchu i/lub operatorem maszyny. Aktywny udział w procesie usprawnień.

Jeżeli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie - APLIKUJ!

Oczekujemy:

  • Umiejętności technicznych (zmysł techniczny pozwalający zrozumieć pracę maszyny, opanować obsługę urządzeń, właściwie zareagować na awarię, rozwiązać problem techniczny).
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenia min. zawodowego.
  • Umiejętności obsługi komputera.
  • Dokładności, sumienności i zaangażowania.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Gotowości do pracy zmianowej, 4-brygadowej.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie na czas!
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzupełnione o premie.
  • Pakiet dodatkowych benefitów m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i rodziny, pakiet oszczędnościowy, karta Multisport na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie posiłków w kantynie, deputat.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.