Global Steering Systems Europe  Sp. z o.o.

OPERATOR MASZYN

Od: Global Steering Systems Europe Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

Global Steering Systems Europe Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się opolska firma z branży automotive o kapitale zagranicznym produkująca elementy układu kierowniczego dla takich producentów samochodów jak Fiat czy Ford.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Numer referencyjny: 1/OM/2017

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych - mile widziane
  • uczciwość, pracowitość, rzetelność
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • przygotowywanie maszyn do produkcji
  • dokonywanie przezbrojeń maszyn
  • wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • przestrzeganie standardów jakościowych oraz procedur obowiązujących w firmie
  • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP i p. pożarowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w systemie zmianowym (3 zmiany).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.