Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Oborniki, Szamotuły, Obrzycko, Rogoźno, Murowana Goślina

OBOWIĄZKI

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych zgodnie z procedurami
  • nadzór nad jakością wytwarzanych produktów
  • dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie od 13,50 zł do 15,50 złotych brutto za godzinę pracy
  • atrakcyjny system premiowy
  • dowóz pracowniczy z miejscowości: Szamotuły, Połajewo, Obrzycko, Rogoźno, Murowana Goślina
  • szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.