Operator maszyn

Work Service

Mikołów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

• obsługa numerycznych maszyn CNC oraz konwencjonalnych tokarek

• przygotowanie i uzbrojenie obrabiarek CNC

• ustawianie detalu na maszynie

• kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu

Wymagania

Wymagania

• wykształcenie min. Zawodowe ( lub średnie techniczne)

• doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (tokarki , frezarki) oraz obrabiarek konwencjonalnych min. 3 lata

• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

• znajomość narzędzi do obróbki CNC

• znajomości narzędzi skrawających

• znajomość sterowania SINUMERIK, FANUC, FIDIA, HEIDENHAIN

• umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych np.: suwmiarka, wysokościomierz, mikromierz, głębokościomierz

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym

• stałe wynagrodzenie

• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji