DUNAPACK EUROBOX POLSKA Sp. z o.o. jest wiodącym w Polsce producentem opakowań z tektury falistej.
Firma wchodzi w skład dywizji Dunapack Packaging, będącej częścią Prinzhorn Holding, największego branżowego producenta papieru, tektury falistej i opakowań w Europie Środkowej. W Polsce jesteśmy obecni od 1998 r. a nasz zespół liczy ponad 500 pracowników.

Aktualnie poszukujemy specjalisty do pracy na stanowisku:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Lubliniec

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację planu produkcji zgodnie z harmonogramem, nadzór i organizację pracy pracowników współpracujących przy obsłudze maszyny, sprawdzenie jakości wykonywanego wyrobu, dbałość o stan techniczny maszyn i urządzeń oraz ład i porządek na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na obszarze produkcyjnym,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, rzetelność,
  • Samodzielność i umiejętność współpracy w zespole,
  • Zaangażowanie i motywacja do podnoszenia własnych kompetencji.

Oferujemy:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny),
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach nowopowstającego zakładu.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.