Opis stanowiska pracy

DIG NET sp. z o. o. sp. k. – właściciel marki Lenart – to producent wielozadaniowych, modnych i przyjaznych mebli skrzyniowych do sypialni, salonów, jadalni, pokoi dziecięcych i młodzieżowych oraz do przedpokoi. Jesteśmy zespołem profesjonalistów połączonych pasją do dobrego designu i funkcjonalnych rozwiązań dla domu. Naszą misją jest ułatwianie życia codziennego, dlatego projektujemy dobrze przemyślane, łatwe w aranżacji, wielofunkcyjne meble, o ciekawym wzornictwie, które pozwalają stworzyć wygodne i przytulne wnętrza.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: wielkopolskie / Laski-Tartak (okolice Kępna)

Opis stanowiska

  • pomoc w przezbrajaniu wiertarki lub okleiniarki
  • sprawdzanie wymiarów powierconych elementów

Wymagania

  • doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pakiet szkoleń oraz przejrzystą ścieżkę kariery
  • długofalową współpracę (stabilne zatrudnienie)
  • bardzo dobrą atmosferę opartą na partnerstwie i otwartości
  • zespół, który będzie służył wsparciem na początku Twojej przygody w naszym przedsiębiorstwie
  • kontakt z najnowszą technologią branży meblarskiej
  • owocowe czwartki, dodatkowe ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

DIG NET sp. z o. o. sp. k. – właściciel marki Lenart – to producent wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Automatyka