Opis stanowiska pracy

Nr Ref. OM/GN/1/2013

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna min. za: ciągłość produkcji oraz efektywność maszyn na linii produkcyjnej, kontrolę jakości wyrobów, ustawianie odpowiednich parametrów pracy maszyn, podstawową konserwację urządzeń;

 Wymagamy:

  • wykształcenia średniego technicznego bądź zawodowego,
  • min. 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w pracy przy produkcji wyrobów betonowych,
  • znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • zdolności technicznych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym;

 Oferujemy :

  • zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;

Wymagania

Zakładu Produkcyjnego w Gnatowicach Starych k. Sochaczewa/Błonie (gmina Kampinos)

Prezentacja firmy

Dziedzictwo i rozwój to podstawy, które Wolfgang Semmelrock wykor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji