Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055) obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osoby na stanowisko:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Elżbietów

Zakres obowiązków:

- prace związane z przygotowaniem produkcji

- nadzór i kontrolę procesu produkcyjnego

- obsługę urządzeń procesowych

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

- Motywacja do pracy i zaangażowanie,

- Sumienność, dokładność,sprawność manualna

- Gotowość do pracy w trybie czterobrygadowym

Oferujemy:

- Terminowo wypłacane wynagrodzenie (3600 - 4000 zł brutto)

- Umowę o pracę

- Pracę w trybie czterobrygadowym

-Prywatną opiekę medyczną

-Bezpłatny dowóz do Elżbietowa z Sochaczewa, Żyrardowa, Łowicza, Teresina i okolic

- Stabilne zatrudnienie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.