Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w przetwórstwie gumy przemysłowej, działającej w branży automotive, poszukujemy osób na stanowisko:

operator maszyn

Nr ref.: 37230
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Dzierżoniów

Zakres obowiązków:
  •  właściwa obsługa maszyn produkcyjnych, m.in. prasy, wtryskarki
  • zapewnienie produkcji zgodnie z wyznaczonymi standardami ilościowymi i jakościowymi
  • prace wykończeniowe, kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • utrzymanie standardów 6S

Oczekiwania:
  •  min. 6-miesięczne doświadczenie w pracy na takim samym bądź podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, otwartość,
  • zdolności manualne

Oferta:
  • możliwość długofalowej współpracy z Klientem
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u Klienta
  • umowę o pracę tymczasową
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość objęcia programem Multisort oraz ubezpieczeniem grupowym PZU
  • atrakcyjny system premiowania

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)