ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Czeladź

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Praca 5 dni w tygodniu po 8 godzin
  • Praca na 3 zmiany: 6.00, 14.00, 22.00
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie frekwencyjne, jakościowe
  • Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn min. 1-2 lata
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym: 6:00, 14:00, 22:00 oraz 4B
  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność
  • Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia
  • Umiejętność pracy w grupie

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Ustawianie parametrów maszyn, rozwiązywanie bieżących problemów
  • Terminowa realizacja zleceń produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktu
  • Pakowanie i znakowanie produktu
  • Właściwe raportowanie produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy