ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer ref. OMA/006/DAN

Zadania:

  • Sprawdzenie zgodności zlecenia z dokumentacją
  • Przygotowanie podzespołów do produkcji
  • Wprowadzanie podzespołów do maszyny i ustawienie podstawowych parametrów pracy maszyny
  • Wypełnianie kart kontroli, kart pracy maszyny oraz list sprawdzeń maszyny
  • Wykonanie pomiarów i oceny wizualnej detali
  • Pakowanie wyrobu zgodnie ze specyfikacją
  • Zdawanie gotowego wyrobu do kontroli

Oferujemy:

  • Premię frekwencyjną
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego PZU
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmian
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Odpowiedzialność za efekty swojej pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials