Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia DWG Polska Sp. z o.o. (numer certyfikatu 6678) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie (bezpłatny transport)

Wymagania:

- Chęci do pracy;

- Mile widziane wykształcenie zawodowe/techniczne;

- Mile widziane doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych;

- Komunikatywność i zaangażowanie w pracę;

- Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany;

Zakres obowiązków:

- Obsługa maszyn produkcyjnych;

- Kontrola jakości;

- Dostarczenie surowców do produkcji;

- Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej;

- Przestrzeganie przepisów, norm i polityk obowiązujących w zakładzie a zwłaszcza przepisów BHP i P/poż;

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Atrakcyjne wynagrodzenie + premia;

- Bezpłatny transport z miejscowości: Wołów, Wińsko, Wąsosz, Brzeg Dolny, Środa Śląska i ich okolic;

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926 z późniejszymi zm.)

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

DWG Polska Sp. z o.o. to samodzielna filia znanego w Holandii prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 490PLN - 2 490PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji