ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Bieruń

Numer ref. OMA/010/MGÓ

Zadania

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Produkcja drobnych elementów gumowych oraz uszczelek
  • Kontrola jakości
  • Czynny udział w procesie produkcji, zgłaszanie nieprawidłowości

Oferta

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jasne warunki wynagrodzenia i dodatkowe premie
  • Praca w renomowanej, międzynarodowej firmie
  • Wynagrodzenie stałe plus system premiowy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Chęć do nauki, bardzo duża motywacja do pracy
  • Dokładność oraz sumienność
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV. Mile widziane osoby z okolic Bierunia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials