Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
- obsługa maszyn i urządzeń
- ustawianie i przezbrajanie maszyn włókienniczych oraz szyjących
- przeprowadzanie drobnych napraw
- zapewnienie ciągłości produkcji i rozwiązywanie bieżących problemów

Oczekiwania:
- wykształcenie o profilu technicznym (mile widziane: mechanik, automatyk)
- doświadczenie w pracy jako operator maszyn, mechanik utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem
- znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku technicznego
- odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
Oferujemy:
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
- nowoczesne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres: praca@texpol .net. pl
Więcej informacji na: http://texpol.net. pl/o-firmie/kariera/kariera/

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182.

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Producent ręczników frotte.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis