Opis stanowiska pracy

Firma
Produkcja Elementów Złącznych „Connector” Spółka Jawna
Ul. Bernardyńska 1 w Bytomiu
Producent elementów nawierzchni kolejowej, poszukuje pracowników na stanowisko
OPERATOR MASZYN
Osoba zatrudniona na stanowisku Operatora Maszyn odpowiedzialna będzie za:
• Obsługę urządzeń i linii produkcyjnej.
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej.
• Ścisłą współpracę z Brygadzistami Zmianowymi.
• Wykonywanie prac konserwacyjnych.
• Przestrzeganie dyscypliny produkcyjnej oraz zasad dotyczących jakości wytwarzania produktu.

Wymagania

• Wykształcenie minimum zawodowe (preferowane mechaniczne)
• Doświadczenie w pracy z maszynami, urządzeniami produkcyjnymi
• Umiejętność korzystania ze sprzętu kontrolno-pomiarowego (będzie dodatkowym atutem),
• Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie.
• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
• Zaangażowanie.
• Umiejętność obsługi wózka widłowego (będzie dodatkowym atutem)
• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

PEZ \"CONNECTOR\" Sp.j. to firma produkcyjno - handlowa w branży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji