Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządzeń przeznaczonych do zabawy i wypoczynku oraz sprzętu rekreacyjnego i sportowego. Oferujemy szeroki asortyment produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb dla osób w każdym wieku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn

Poszukujemy osób umiejących obsługiwać maszyny cnc lub manualne do obróbki metalu lub drewna.

Zadania:

◾Obsługa maszyn cnc lub manualnych

◾Obsługa narzędzi pomiarowych;

◾Praca na podstawie rysunku technicznego.

Wymagania

◾znajomość obsługi maszyn do obróbki metalu lub drewna;

◾dobra znajomość rysunku technicznego;

◾umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;

◾dokładność, precyzja;

◾samodzielność, dobra organizacja pracy;

Oferujemy:

◾Umowę o pracę;

◾Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w systemie zmianowym (2 zmiany)

◾Pracę w międzynarodowej rozwijającej się firmie produkcyjnej.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą o globalnym zasięgu, światowym liderem w produkcji urządz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis