operator maszyn ze znajomością rysunku technicznego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Dla naszego Klienta - firmy z branży hydraulicznej z siedzibą w Mysłowicach - poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 37729
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Mysłowice

Zakres obowiązków:

- obsługa automatów tokarskich sterowanych numerycznie (CNC)
- wykonywanie zleceń zgodnie z rysunkiem technicznym
- kontrola jakości

Oczekiwania:

- umiejętność czytania rysunku technicznego w stopniu dobrym

- umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi

- kurs z zakresu obsługi CNC mile widziany

- gotowość do pracy 3-zmianowej

Oferta:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- szkolenie stanowiskowe
- wynagrodzenie stałe + premie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)