Operator Maszyn - Zabrze

InterKadra Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Zabrze

Dla naszego klienta z branży Automotive poszukujemy pracowników na stanowisko: OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: ZABRZE

ZADANIA:
* obsługa maszyn produkcyjnych
* produkcja wyrobów (tworzywa sztuczne)

MILE WIDZIANE:
* doświadczenie w montażu elementów

NASZE OCZEKIWANIA:
* doświadczenie w pracy na linii montażowej
* punktualność, dokładność
* dobra organizacja pracy
* chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY:
* umowę o pracę tymczasową
* możliwość długofalowej współpracy
* III zmianowy system pracy
* terminowe wynagrodzenie + premia
* możliwość pracy w nadgodzinach

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.