OPERATOR MASZYN: WYTŁACZARKI

PPDK"LAMIN" sp.j.

Zaścianki, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3903

Obowiązki:

- obsługa maszyn wytłaczarki
- ustawianie parametrów technicznych wytłaczarki
- udźwig od 6 do 17,5 kg.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe/chętnie średnie techniczne; doświadczenie zawodowe, ewentualnie do nauki; sprawność manualna; wymagana obsługa komputera

Miejsce pracy: Szosa Baranowicka 72d, 15-522 Zaścianki, powiat: białostocki, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko operator maszyn-wytłaczarki porzez firmę P.P.D.K. Lamin Sp. J. od 15.11.2019. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałam/łem poinformowana/ny o przysługującym mi prawie dostępu do treści tych danych i możliwości ich poprawiania, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie tych danych w każdym czasie.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.dklamin.com.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy