Operator Maszyn - WYSOKIE PREMIE ! - dojazd pracowniczy !

Gi Group Sp. z o.o.

Jankowice, Poznań, wielkopolskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Jankowice, Poznań

miejsce: Jankowice k. Tarnowa Podgórnego

DOJAZD PRACOWNICZY !!

Współpracuj z nami, a otrzymasz:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + PREMIE !
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia !
  • Możliwość dołączenia do bogatego pakietu benefitów m.in Multisport Plus, prywatna opieka medyczna
  • Przyuczenie do stanowiska
  • Pracę w stabilnej Firmie, w której liczy się praca zespołowa !
  • Darmowy transport z Poznania i okolic, z Kościana, Szamotuł, Obornik, Kaźmierza

Twoje zadania:

  • Praca przy maszynach pakujących (nastawianie, wymienianie części, ustawianie parametrów produkcji)
  • Kontrola jakości wyrobów

Wymagania:

  • zdolności do pracy fizycznej
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Jesteś zainteresowany/a?

Zadzwoń pod nr 668 281 846, aplikuj poprzez: https://gigrouppl.traffit.com/public/form/a/92, lub prześlij swoje CV z aktualnymi klauzulami:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 dla celów rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 w przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.