Operator Maszyn (Wrocław)

InterKadra Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska pracy:
• obsługa maszyn produkcyjnych
• dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego
• dbałość o standardy jakościowe produkowanych wyrobów

Wymagania:
• doświadczenie na produkcji min. 1 rok
• doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
• doświadczenie w pracy z urządzeniami sterowanymi przez panel dotykowy
• wykształcenie techniczne
• wytrzymałość fizyczna
• zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
• dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
• uprawnienia na wózek widłowy
• uprawnia na suwnice (mile widziane)

Oferujemy:
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta)
• stabilność zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.