Operator maszyn - wózkowy z uprawnieniami UDT - od zaraz

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

 Praca tymczasowa

Nr Ref.: /035/KIM

Zadania:

  • załadunek i rozładunek zgodnie z dokumentacją magazynową
  • operowanie wózkiem widłowym
  • utrzymanie porządku na magazynie
  • przygotowanie towarów do wysyłki
  • ewidencjonowanie dokumentacji magazynowej
  • bieżąca współpraca z działem produkcji

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe UDT (wydane przez Urząd Dozoru Technicznego)- warunek konieczny!
  • aktualne badania psychotechniczne na wózki widłowe
  • minimum 0,5 roczne doświadczenie w obsludze wózka widłowego
  • dokładność, sumienność, rzetelność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość związania się z firmą na stałe
  • pracę w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym
  • pracę w strefie ekonomicznej w Niepołomicach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials