Operator maszyn włókienniczych

InterKadra Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Operatora maszyn włókienniczych

Nr ref.: OMW/1119/OP

Miejsce pracy: Wismar (Maklemburgia), Niemcy

Obowiązki:

  • produkcja tkanin technicznych dla branży medycznej, motoryzacyjnej i biurowej,
  • opracowywanie procesów produkcyjnych,
  • tworzenie programów sterujących dla maszyn produkcyjnych,
  • przeprowadzanie testów i analiz produktów.

Oczekiwania:

  • najlepiej wykształcenie kierunkowe ( preferowane dziewiarstwo),
  • doświadczenie w obsłudze maszyn,
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • motywacja i chęć nauki.

Wymagania

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stawka 10 - 12 EUR brutto/godz,
  • bezpłatne zakwaterowanie i przejazd,
  • opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne