OPERATOR MASZYN W DZIALE GARMAŻU PIECZONEGO CF

SuperDrob S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI

Przestrzeganie Dobrej Praktyki Produkcyjnej i Higienicznej oraz Zasad Jakości obowiązujących w Zakładzie:

  • Monitoring nad procesem technologicznym prowadzonym zgodnie z obowiązującymi procedurami HACCP i dokumentacją HACCP,
  • Obsługa maszyn produkujących, pakujących, naważarek i pakowaczek,
  • Kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,
  • Kontrola nadruku, poprawności zgrzewu, dobór właściwej folii,
  • Kontrola produktów na zgodność ze specyfikacjami,
  • Awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego.
  • Przeprowadzenie detekcji metalu zgodnie z procedurami.
  • Kontrola znakowania zgodnie z obowiązującymi kartami produktów .
  • Kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów.
  • Wykonywanie prac produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego.
  • Zachowanie standardów sanitarnych i weterynaryjnych oraz przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SŁUŻBOWA

  • Odpowiada za jakość produktów i opakowań, jak i za stany i braki towarowe wynikające z niegospodarności,
  • Odpowiada za terminową realizację zadań produkcyjnych,
  • Odpowiada za dyscyplinę pracy, przestrzeganie przepisów BHP i P. Poż.,
  • Odpowiada za przestrzeganie tajemnicy służbowej,
  • Odpowiada za przestrzeganie Regulaminu Pracy i Kodeksu Pracy.

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • Umowa o pracę na czas określony,
  • System pracy zmianowej (III zmiany),
  • Praca w zmiennych temperaturach od 6 st. do 22 st. Celsjusza.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z największych firm drobiarsko-mięsnych w Polsce, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości