Operator Maszyn w Drukarni Offsetowej lub Fleksograficznej – Aplikuj.

Logart

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma produkująca opakowania na leki i kosmetyki, poszukuje nowych pracowników na stanowisko:

Operatorów maszyn:

  • Drukujących - Offsetowych, Fleksograficznych.
  • Sztancujących
  • Składających-sklejających
  • Maszyn produkujących tubki opakowaniowe

Operatorzy poligraficzni mniej doświadczeni, zostaną przyuczeni do obsługiwania konkretnych maszyn.

Miejsce pracy: Pruszków lub Parzniew (dojazd z Warszawy Zachodniej, przez Ursus, Piastów i Pruszków).

Zadania:

  • Obsługa maszyn poligraficznych.
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej.
  • Kontrola wyrabianego produktu.
  • Konserwacja i ustawianie maszyny pod produkcję.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, bezpośrednio podpisaną z pracodawcą.
  • Stałe zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w granicach 4300 - 6800 zł brutto.
  • Dla osób chętnych nadgodziny (50% lub 100%)
  • Pakiet dodatków: dofinansowanie do wypoczynku, pakietów sportowych i bony świąteczne, posiłki w pracy.
  • Pełne wdrożenie wraz ze szkoleniem pracownika.
  • Ubrania pracownicze itp.

Wymagania

  • Doświadczenia w obsłudze maszyn poligraficznych - dla osób mniej doświadczonych organizujemy kompleksowe szkolenie.
  • Dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej od poniedziałku do piątku.
  • Chęci do rozwoju w organizacji.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do aplikowania

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 300PLN - 6 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji