Operator Maszyn- Umowa o pracę- OD ZARAZ (MW)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Tychy, śląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i linii pakujących oraz realizacja założonego planu produkcji,
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń na zmianie,
  • przestrzeganie przepisów BHP i zgłaszanie wszelkich zagrożeń,
  • usuwanie podstawowych usterek technicznych, zgłaszanie awarii i wszelkich nieprawidłowości w funkcjonowaniu maszyn,
  • zgłaszanie propozycji usprawnień.

Wymagania:

  • średnie wykształcenie- kierunek techniczny lub spożywczy,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4- brygadowym,
  • umiejętność pracy z pakietem MS Office (Word, Excel),
  • książeczka sanepidowska (mile widziana).

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • premie miesięczne,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.