operator maszyn Tychy/wysoka stawka+premia+dodatki/Nexteer

Randstad Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta firmy Nexteer z branży automotive pilnie, poszukujemy pracowników na stanowisko

Nr ref.: 41147
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Tychy

Zakres obowiązków:

  • prace montażowe,
  • kontrola wizualna gotowego produktu
  • obsługa maszyn
  • nadzór nad maszynami
  • dbałość o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:
  • dyspozycyjność
  • motywacja
  • zdolności manualne

Oferta:

  • praca w systemie III-zmianowym
  • atrakcyjny wynagrodzenie zasadnicze
  • dodatki do pracy w systemie zmianowym
  • wysoka premia miesięczna oraz dodatek obecnościowy
  • umowa o pracę tymczasową
  • praca od zaraz!!!
  • Aplikuj już dziś rekrutacja trwa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)