Operator maszyn tunelowych - wiertnic,natryskarek

TERRAT RECRUITMENT Sp. z o.o

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników doświadczonych w obsłudze maszyn tunelowych.

stanowiska:

operatorzy wiertnic

operatorzy torkietnic - natryskarek do betonu

Oferta:

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego
rozwoju zawodowego
rotacyjny system pracy
transport
dojazdy do pracy
zakwaterowanie
długoletni kontrakt

Wymagania

- uprawnienia do obsługi w/w maszyn
- mile widziane doświadczenie w pracach tunelowych/gorniczych
- minimum 2 lat udokumentowanego doświadczenia
- mile widziana znajomość j. angielskiego.

Prezentacja firmy

Terrat Recruitment Sp.zo.o. <br/>Jesteśmy wyspecjalizowanym dostawcą usł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców