ELDISY POLSKA Sp. z o.o.
Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej,
budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH (K/M)

Od: ELDISY POLSKA Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Środa Śląska, Komorniki

Firma Eldisy Polska Sp z o.o., produkująca uszczelki gumowe dla branży motoryzacyjnej, budowlanej i agd, poszukuje kandydatów/-tek na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska (Komorniki)

Region: dolnośląskie

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną na maszynach i urządzeniach przy użyciu narzędzi
  • dbanie o stan techniczny maszyn i wykonywanie ich okresowej obsługi technicznej
  • efektywne wykorzystanie powierzonych materiałów i sprzętu
  • odpowiedzialność za jakość wykonywanych prac
  • kontrola poprawności wykonywanych prac

Oczekiwania:

  • wykształcenie - min. zawodowe o profilu obróbka skrawaniem (tokarz, frezer, ślusarz)
  • doświadczenie na stanowisku frezera lub z pokrewnym (operator maszyn CNC, tokarz)
  • umiejętność obsługi maszyn skrawających i programowania (tokarki, szlifierki, pił, elektrodrążarki, wiertarki stołowej itp.)
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • wiedza specjalistyczna z zakresu obróbki ubytkowej

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wsparcie w realizowaniu pasji sportowej,
  • dodatkowe świadczenia (m.in. świadczenia pieniężne na święta, wyprawka szkolna dla dzieci pracowników, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość realizacji własnych pomysłów.