Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn skrawających CNC

Miejsce pracy: Komorniki, Środa Śląska, Brzeg Dolny
Obowiązki:
  • obsługa maszyn CNC (tokarka, frezarka, elektrodrążarka, szlifierka),
  • wykonywanie elementów/detali według rysunku technicznego,
  • dobór odpowiednich narzędzi do pracy.

Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym bądź pokrewnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi maszyn skrawających i programowania,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej (6-14, 14-22),
  • możliwość podjęcia pracy w miejscowości Komorniki koło Środy Śląskiej.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą,
  • atrakcyjne zarobki (4000 zł brutto podstawy) oraz wysokie premie,
  • świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,
  • miłą atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy