Operator Maszyn Przetwórstwo Szkła / Pakowacz

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
• Prace fizyczne przy produkcji szkła,
• Przygotowanie komponentów do produkcji,
• Układanie wyrobu gotowego na stelaże,
• Przestrzeganie zasad BHP,
• Obsługa maszyn i urządzeń niezbędnych w procesie produkcji,
• Kontrola jakości i sortowanie produkowanych elementów.

Oferujemy:
• Możliwość podjęcia pracy fizycznej od zaraz w dużej i prężnie rozwijającej się firmie produkcyjnej w Krakowie,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej ,
• Wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system premiowy wypłacany co miesiąc - zawsze na czas!
• Pracę w systemie 3 zmianowym lub 4brygadowym,
• Możliwość wyrobienia karty MultiSport.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
• Motywacja i chęci do wykonywania pracy fizycznej,
• Punktualność i samodyscyplina,
• Gotowość do pracy zmianowej (6-14-22),
• Zaangażowanie w wykonywane zadania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials