LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Środa Śląska, Wrocław, Legnica, Lubin, Wołów, Brzeg Dolny, Sobótka
Nr ref.: 0025998
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należała obsługa maszyn produkcyjnych w fabryce katalizatorów samochodowych z wysokim poziomem zautomatyzowania
i w jednym z najnowocześniejszych tego typu zakładów produkcji na świecie.

Oczekiwania:

Poszukujemy ludzi, którzy wiedzą czym jest praca w zakładzie produkcyjnym i są gotowi do pracy zmianowej. Całej reszty Cię nauczymy.

Oferta:

Fabryka znajduje się w gminie Środa Śląska. Oferujemy darmowy dojazd pracowniczy z kilkudziesięciu miejscowości województwa dolnośląskiego. Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia + premia kwartalna. Umowa o pracę tymczasową przez 6 miesięcy, po których następuje zatrudnienie bezpośrednio w firmie. Bezpłatny pakiet opieki medycznej już od pierwszego dnia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.