Operator maszyn produkcyjnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lubliniec, śląskie

Miejsce pracy: Lubliniec

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (podpisywaną bezpośrednio z przyszłym pracodawcą)
  • Pracę w nowo-wybudowanym parku maszynowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy (premia absencyjna i wydajnościowa)
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • Program szkoleniowy - Management Academy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowania do wypoczynku)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Duża motywacja do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w grupie

Kluczowe zadania realizowane na stanowisku:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakościowa wyprodukowanych wyrobów
  • Drobne prace porządkowe na stanowisku pracy
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials