Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kątach Wrocławskich, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

operator maszyn produkcyjnych

Nr ref.: 34046
Praca stała
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • obsługa zespołu maszyn produkcyjnych, zróżnicowanych pod względem mechanicznym, elektrycznym, elektronicznym oraz automatycznym
  • bieżąca kontrola przebiegu procesu produkcyjnego

Oczekiwania:
  • wykształcenie techniczne, także absolwenci szkół zawodowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych
  • sumienność i dokładność, umiejętność pracy w grupie
  • gotowość do pracy zmianowej w systemie 4 brygadowym
  • chęć związania się z firmą na dłuższy okres

Oferta:
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • przyuczenie do pracy od podstaw
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, pakiet zabezpieczeń socjalnych
  • praca stała w dużej, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • bezpłatny dojazd z wybranych lokalizacji – trasy z Żarowa, Środy Śląskiej oraz Strzegomia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)