Operator Maszyn Produkcyjnych

TREFL S.A.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Trefl SA w Gdyni poszukuje Pracowników na stanowisko Operator Maszyn Produkcyjnych.

Jakie będą Twoje zadania?

  • obsługa wybranej maszyny (pudełkarki, prasy, kaszerki lub foliarki) oraz organizacja pracy na maszynie
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcji oraz realizacja zadań zgodnie z planem produkcji
  • dbanie o stan techniczny maszyny oraz jej oprzyrządowania
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy w oparciu o system 5S

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn i/ lub urządzeń produkcyjnych
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy, pracowitość, uczciwość i zaangażowanie
  • jesteś gotów do pracy w systemie 3- zmianowym

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w branży poligraficznej
  • praktyczna wiedza techniczna i/lub umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • wykształcenie techniczne (średnie lub zawodowe)

W zamian oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • karty sportowo- rekreacyjne
  • inicjatywy pracownicze, rabaty na produkty, karnety na mecze drużyn Trefla

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą z tradycjami. Działamy na rynku od 1985 roku. Początkowo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis