Operator Maszyn Produkcyjnych

Axell Polska

Bolesław, małopolskie

Opis stanowiska pracy

APT Axell Polska 2004 Sp. z o.o. (nr cert. 954) należąca do holenderskiej grupy Carpenter Europe poszukuje dla swojego Klienta osób na stanowisko: Operator Maszyn Produkcyjnych (Oferta Pracy Tymczasowej)

Zadania:

- obsługa maszyn produkcyjnych
- ustawianie maszyn
- dbałość o stan techniczny obsługiwanych urządzeń
- przestrzeganie przepisów BHP i higieny pracy

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w przyjaznym i stale rozwijającym się zespole
- możliwość szybkiego awansu
- możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie.

Wymagania

- wykształcenie zawodowe techniczne - mile widziane mechaniczne
- min 6 miesięcy doświadczenia na stanowisku operatora maszyn
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność pracy pod presja czasu
- dyspozycyjność i elastyczność
- chęci do pracy oraz do pozyskiwania nowych doświadczeń
- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonej pracy
- gotowość do podjęcia pracy w systemie IV brygadowym.

Prezentacja firmy

‘Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 700PLN - 2 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji