Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • praca przy obsłudze linii produkcyjnej (produkcja spożywcza)
  • ustawianie parametrów, uruchamianie i wyłączanie maszyn
  • kontrolowanie procesu produkcji w zakresie dozowania surowców, paletyzowania i składowania
  • utrzymywanie porządku na podległym stanowisku pracy
  • zgłaszanie awarii i problemów technicznych
  • ścisłą współpracę z kierownikami produkcyjnymi

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy produkcji i obsłudze maszyn (mile widziane doświadczenie przy obsłudze linii SIG)
  • wykształcenie minimum zawodowe techniczne (mile widziane średnie i wyższe techniczne)
  • gotowość do pracy zmianowej
  • sumienność, zaangażowanie, chęć do pracy
  • gotowość do pracy w Błoniu

Wymagania

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bardzo korzystny system wynagradzania
  • szkolenia

Prezentacja firmy

Misja<br/>Działamy i rozwijamy się przekonani, że nasze produkty są nie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne