Operator maszyn produkcyjnych - Niemcy Hamburg - praca na stałe z opłaconym zakwaterowaniem

PHH Personaldienstleistung

Hamburg, zagranica

Seit der Gründung 1998 besitzt die PHH Personaldienstleistung GmbH kontinuierlich und seit 2002 eine unbefristete Zulassung zur gewerbsmäßigen Arbeitnehmerüberlassung. So konnte PHH immer sichere Arbeitsverträge anbieten und einen treuen Mitarbeiter- und Kundenstamm aufbauen. Ein eigener Betriebsrat sorgt ebenfalls seit Gründertagen für tariflichen Frieden. All das macht PHH zu einem zuverlässigen Arbeitgeber und Unternehmenspartner. Ganz im Sinne ihrer hanseatischen Eigentümer.

Miejsce pracy: Hamburg

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech. W związku z zapotrzebowaniem na współpracowników na terenie Niemiec w Hamburgu poszukujemy operatorów maszyn do produkcji wykładzin i okładzin do samochodów.

Obowiązki:
Obsługa maszyn
Wyjmowanie produktu z maszyny
W razie potrzeby korekty produktu / docinanie, wyrównywanie ,
Wizualna kontrola jakości, w razie potrzeby zgłoszenie wadliwości produktu

Oferujemy:
- Umowę o pracę na niemieckim warunkach
- Pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne)
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + dieta
- Zapewnione i opłacone zakwaterowanie
- Praca długoterminowa z możliwością otrzymania umowy na czas nieokreślony

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
Mile widziane ukończone wykształcenie techniczne
Mile widziana znajomość języka niemieckiego stopniu min. komunikatywnym
Gotowość do pracy za granicą
Gotowość do pracy fizycznej oraz pracy zmianowej