Operator maszyn produkcyjnych / 3200 zł brutto

Adecco Poland Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Czeladź

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Adecco

  • Przejście pod zakład już po 4 miesiącach i docelowo pracę stałą

  • Wynagrodzenie 3200 zł brutto + dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym (16% stawki zasadniczej)

  • Dobrą lokalizację firmy

  • Pracę w hali wyposażonej w systemy chłodzenia i nawilżania powietrza

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyny produkcyjnej min. 1-2 lata
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej lub gotowość do jej wyrobienia
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (5 dni na zmianę nocną 22:00-6:00, 5 dni na zmianę popołudniową 14:00-22:00, 5 dni na zmianę ranną 6:00-14:00) z wyłączeniem pracy w święta

Zakres obowiązków:

  • Terminowa realizacja zadań produkcyjnych, obsługa maszyn produkcyjnych - właściwe ustawianie parametrów, rozwiązywanie bieżących problemów

  • Właściwe znakowanie produktu

  • Kontrola bieżąca i końcowa wytwarzanego produktu

  • Obsługa niezbędnych środków transportu

  • Prawidłowa i bezpieczna eksploatacja maszyn oraz urządzeń, tworzących linię produkcyjną, a także niezbędnych narzędzi i przyrządów pomiarowych

  • Przygotowywanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia

  • Uruchamianie oraz zatrzymywanie linii produkcyjnej w sposób bezpieczny i bezkolizyjny

  • Sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją

  • Realizacja procesu produkcji zgodnie z kartą technologiczną

  • Właściwe raportowanie produkcji

Oferta dotyczy pracy tymczasowej - zatrudnienie przez Adecco.

Poleć naszą ofertę znajomym!

Numer referencyjny: OMP/01/19/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.