Operator maszyn produkcja

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Firma z branży produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na
stanowisko:

Operator maszyn

Miejsce pracy: okolice Swarzędza

Obowiązki:

● obsługa maszyn i linii produkcyjnej: uruchamianie, nadzór, optymalizacja
● naprawa drobnych usterek
● kontrola jakości wyrobów zgodna z wymogami
● terminowa realizacja planów produkcyjnych
● współpraca z innymi działami

Wymagania:

● znajomość procesu wytłaczania tworzyw sztucznych
● doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
● gotowość do pracy zmianowej
● znajomość obsługi elektronicznych urządzeń pomiarowych
● podstawowa znajomość obsługi komputera

* Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:
● umowę o pracę (zawierana bezpośrednio z zakładem pracy)
● wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
● możliwości rozwoju w strukturach firmy
● atrakcyjny system premiowy
● stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
● pakiet dodatkowych benefitów – m.in. dofinansowanie wypoczynku, karta medyczna,
karta sportowa

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z
wybranymi kandydatami.

** Oferta pracy stałej.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133,
poz. 1182 ze zm.)."

Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231 jest firmą o bogatym
doświadczeniu i ugruntowanej pozycji rynkowej, oferującą kompleksowe usługi z zakresu
wynajmu personelu tymczasowego oraz rekrutacji stałyc