Operator Maszyn / Pracownik Produkcji

Paged Pisz Sp. z o.o.

Pisz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Nr Ref. O/02/20

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Ustawienie maszyny zgodnie z zaleceniami przełożonego
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości
  • Wykonanie norm produkcyjnych
  • Porządkowanie stanowiska pracy

Wymagania:

  • Dyspozycyjność - praca w systemie 3-zmianowym
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • Dodatkowy atut doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie od 17zł/godz. (operator), 16zł/godz. (pracownik produkcji)
  • Dodatkowe premie do 20% miesięcznie
  • Bezpłatna opieka medyczna na terenie całego kraju
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, kolonii dla dzieci, świadczenia świąteczne, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa
  • Możliwość rozwój zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego
  • Nagroda za dzielenie się swoimi pomysłami na rozwój, usprawnianie czy zwiększanie bezpieczeństwa
  • Możliwość skorzystania z kasy zapomogowo - pożyczkowej

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj". Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Automatyka