PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Operator Maszyn - Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle k. Gliwice, Katowice, Opole

Obowiązki:

  • Obsługa maszyny zgrzewającej
  • Drobne prace ślusarskie
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • Sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych usług

Wymagania:

  • Chęć do przyuczenia
  • Umiejętności manualne
  • Rzetelność i sumienność
  • Zaangażowanie
  • Solidność i dokładność

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę tymczasową z możliwością stałej współpracy
  • Pracę w systemie trzyzmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 2100 PLN / miesiąc
Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl