WUZETEM to producent komponentów do układów wtryskowych stosowanych w silnikach wysokoprężnych, działający od 1951 roku pod własną, rozpoznawalną marką na światowym rynku części zamiennych (Automotive Aftermarket).

Zatrudnimy:

Operator maszyn/Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Jawczyce, Ożarów Mazowiecki

Zatrudnimy:

Miejsce pracy: Jawczyce, gmina: Ożarów Maz.

Zakres obowiązków:

  • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali,
  • ocena stanu i wymiana narzędzi obróbczych,
  • wprowadzanie korekt do programów obróbczych,
  • realizacja pomiarów wytworzonych wyrobów zgodnie z planem kontroli,
  • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek,
  • praca w oparciu o zasady BHP i procedury wewnętrzne Systemu Zarządzania Jakością,
  • zgłaszanie inicjatyw doskonalących procesy produkcyjne, organizację pracy i bezpieczeństwo.

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie: techniczne – preferowane obróbka skrawaniem,
  • mile widziana praktyka zawodowa: 1 rok przy realizacji produkcji seryjnej,
  • znajomość obsługi obrabiarek CNC lub znajomość obsługi komputera PC,
  • gotowość do pracy 2-zmianowej, również w soboty i święta.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do programu sportowego,
  • bezpłatny dojazd do/z miejsca pracy z/do Warszawy,
  • pracę w firmie o wieloletniej historii.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty CV
za pomocą przycisku aplikowania
Prosimy o dołączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych w rekrutacjach prowadzonych przez WUZETEM.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.