Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • zdolności manualne
  • dokładność wykonywanej pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzj
  • idobra organizacja własnej pracy
  • komunikatywność, zaangażowanie i sumienność
  • silna motywacja do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość awansu zawodowego
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • bogaty pakiet socjalny

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV poprzez przycisk aplikuj lub na adres: kadry@wapienica.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym zgodnie z RODO:

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez Fabrykę Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o. w Bielsku-Białej, ul. Regera 30 rekrutacji na stanowisko: Pracownik produkcji – Operator maszyn

2. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fabryka Pił i Narzędzi WAPIENICA Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Regera 30, 43-382 Bielsko-Biała

3. Dane kontaktowe inspektora ochrony danych,adres iod@wapienica.pl, tel. 33 82 80 85: ul. Regera 30, 43-382 Bielsko-Biała

4. Dane osobowe będą/są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Twojej dobrowolnej zgody

5. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody

6. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż 6 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji w której bierzesz udział

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzecich

8. Podanie danych jest dobrowolne ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierzesz udział

9. Masz prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Praca na magazynie