Jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją karierę zawodową? Chciałbyś / Chciałbyś zdobywać doświadczenie w firmie cieszącej się prestiżem na bielskim rynku pracy? Szukasz pracodawcy, dla którego priorytetem jest człowiek? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi: TAK, nie czekaj! Zgłoś się do Randastad!

Dla naszego Klienta COOPER STANDARD POLSKA SP. Z O.O., firmy prężnie działającej w branży Automotive (obecnie otwierającej kolejne linie produkcyjne), specjalizującej się w wytłaczaniu i wykańczaniu uszczelnień gumowych, poszukujemy 10 osób na stanowisko:

operator maszyn - pracownik produkcji

Nr ref.: 40686
Praca stała
Lokalizacja: Bielsko - Biała (centrum lub Komorowice)

Zakres obowiązków:

• właściwa obsługa maszyn produkcyjnych: prasy, klipsiarki, flokownie, wytłaczarki

• prace przy czyszczeniu uszczelek – proste prace manualne

• obsługa pistoletu natryskowego

• zapewnienie produkcji zgodnie z wyznaczonymi standardami ilościowymi i jakościowymi

Oczekiwania:

• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

• umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, otwartość

• wysoka motywacja do pracy

• zdolności manualne

• otwartość na zdobywanie nowej wiedzy

Oferta:

• atrakcyjne wynagrodzenie ( od 1700 – 2300 zł netto):

- stawka godzinowa 12,60 zł brutto – stawka wzrasta wraz ze stażem pracy

- dodatek za pracę w zmienionym harmonogramie do 400zł brutto

- premia produkcyjna ok. 400 – 470 zł brutto

- premia frekwencyjna (kwartalna) do 510 zł brutto

• atrakcyjne benefity: darmowa prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU

• możliwość rozwoju osobistego, poprzez awans (możliwość brania udziały w wewnętrznych procesach rekrutacyjnych)

• możliwość wyboru miejsca pracy: centrum Bielska – Białej lub Komorowice (dzielnica – Bielska – Białej)

• możliwość długofalowej współpracy z Klientem (praca jest przewidziana na dłuższy okres czasu)

• umowę o pracę tymczasową (umowa liczy się do stażu pracy, pracodawca odprowadza wszystkie składki na ubezpieczenie społeczne oraz zdrowotne)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)