operator maszyn - praca w Bielsku - Białej (Centrum i Komorowice)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Szukasz pracy w firmie produkcyjnej? Chcesz żeby przyszły pracodawca miał ugruntowaną pozycję na rynku? Chciałbyś/ abyś podjąć pracę u Pracodawcy, który cieszy się dobrą opinią wśród pracowników? Zgłoś się do Randastad! Dla naszego Klienta, firmy COOPER STANDARD POLSKA SP. Z O.O., specjalizującej się w wytłaczaniu i wykańczaniu uszczelnień gumowych, poszukujemy osób na stanowisko

Nr ref.: 32145
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

• zapewnienie produkcji zgodnie z wyznaczonymi standardami ilościowymi i jakościowymi

• właściwa obsługa maszyn produkcyjnych: pracy manualne, flokownie, dziurkarki

• dbałość o maszyny - powierzone na czas wykonywania pracy

• utrzymywanie standardów 5S

• pakowanie i przygotowanie detali do wysyłki

• kontrola jakości wytworzonego produktu

Oczekiwania:

• min. 3- miesięczne doświadczenie w pracy na takim samym bądź podobnym stanowisku

• gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym

• zdolność szybkiego uczenia się

• umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, otwartość

• wysoka motywacja do pracy

Oferta:

• możliwość długoterminowej dobrej współpracy

• stawka godzinowa 12,60 zł brutto ( stawka wzrasta wraz ze stażem pracy)

• atrakcyjny system premiowania: premia za zmieniony harmonogram 400 zł brutto, premia produkcyjna 400-500 zł brutto, premia frekwencyjna 510 zł brutto

• atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, możliwość objęcia programem Multisport oraz ubezpieczeniem grupowym PZU

• możliwość rozwoju zawodowego

• umowa o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)