Operator Maszyn - praca produkcyjna

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:
• praca przy produkcji wymienników do urządzeń chłodniczych i klimatyzacji
• obsługa maszyn produkcyjnych – frezowanie, wykrawania, lutowanie
• pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
• dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
• dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:
• dużą chęć i motywacja do podjęcia pracy stałej
• sumienność , rzetelność, punktualność
• wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
• umiejętność pracy w grupie
• zdolności manualne
• mile widziana znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
• nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego się nauczysz !

Oferujemy:
• umowa o pracę tymczasową
• zatrudnienie przez APT następnie przejście bezpośrednio pod firmę
• stałe i stabilne zatrudnienie
• możliwości rozwoju zawodowego
• praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• bogaty pakiet socjalny – bony na święta , wczasy pod gruszą
• Benefity – pakiety ubezpieczeniowe, finansowanie posiłków
• przyjazna atmosfera w pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials