Operator maszyn - praca od zaraz!

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od 15 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 20 prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
• Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
• Zasady mechaniki nie są Ci obce,
• Jesteś zaangażowany w swoją pracę,
• Chcesz pracować w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym (do wyboru).

Otrzymasz:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Umowę o pracę, bezpośrednio w firmie, w której będziesz pracować,
• Szkolenia, które wpłyną na Twój rozwój zawodowy,
• Będziesz mógł korzystać z prywatnej opieki medycznej i świadczeń sportowych,
• Dofinansowanie do posiłków,
• Bony świąteczne,
• Benefity dla dzieci,
• Nagrody za wprowadzone usprawnienia i oceny roczne.

Stawiamy na młodych duchem i ambitnych zawodowo!

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontaktxgrupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iodxgrupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Wymagania

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• Ustawianie maszyn produkcyjnych,
• Działania prewencyjne w zakresie konserwacji i drobnych napraw mechanicznych,
• Inicjowanie usprawnień.

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji