Operator maszyn (piła plazmowa)- Dania

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Dania, Hobro, zagranica

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dania, Hobro

Zakres obowiązków:

Obsługa piły plazmowej w zakładzie zajmującym się produkcją konstrukcji stalowych. Pracodawca oferuje przeszkolenie do obsługi piły. Cięcie piłą plazmową.
Oferta dotyczy – zmiany popołudniowej

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z duńskimi standardami (+ dodatki zmianowe, tj.

142,70 DKK/h brutto + ok. 24 dkk na II zmianie)

• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi

duńskiej umowy związkowej,

• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,

• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,

• dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny,

• opieka koordynatora,

• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,

• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),

• możliwość długotrwałej współpracy.

Oczekujemy:

• udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji,

• umiejętności pracy wg wytycznych, schematów i planów produkcyjnych,

• min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,

• min. podstawowej znajomości obsługi komputera,

• prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut.