Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie rozwijając się. W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

Operator maszyn piekarniczych

OMP/10/2016

Grupa Tarczyński - jesteśmy wiodącym producentem wyrobów wędliniarskich Premium w Polsce. Naszą siłą jest smak i pasja, z którą pracujemy. Stawiamy na rozwój i ciągłe doskonalenie. Grupa Tarczyński to już ponad 1200 osób, które każdego dnia dzielą się swoją wiedzą, energią i zaangażowaniem, aby dodać życiu naszych klientów smaku.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad linią do formowania i wypieku pieczywa,
  • Obsługa, ustawianie i programowanie maszyn piekarniczych odpowiednio do rodzaju zamówień;
  • Nadzorowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych w trosce o najwyższą jakość i wydajność produkcji;
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń;
  • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych;
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej;
  • Ścisła współpraca z Kierownikami Produkcyjnymi.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, mile widziane o profilu mechanicznym;
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w piekarniach przemysłowych;
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn piekarniczych do produkcji pieczywa typu bułka, bagietka, croissant itp. na liniach do automatycznego formowania ww. wyrobów,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w zakładzie w Ujeźdźcu Małym (dolnośląskie);
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, deputat, karta Multisport lub karnet na basen MILICKA FALA, bezpłatna stołówka dla pracowników, bony świąteczne);
  • Możliwości szkoleń i rozwoju;
  • Pracę w najnowocześniejszym zakładzie w branży.

Administratorem danych jest Tarczyński S.A. z siedzibą w Trzebnica 55-100, Ujeździec Mały 80 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Tarczyński S.A.